Kontaktné informácie

MAG Centrum SK, s.r.o.
Robotnická, 01 701 Považská Bystrica,
Slovenská Republika

Tel. / Fax: +421 42 4320 002
Mobil: +421 910 585 999
E-mail: magcentrum@magcentrum.sk

O nás

Firma MAG Centrum SK, s.r.o. je výhradným zástupcom Talianského výrobcu magnetických systémov pre manipuláciu a upínanie, firmy Tecnomagnete S.r.l. Spolupráca oboch firiem je založena na výhradnom zastúpení na trhu Českej a Slovenskej republiky v celej šírke výrobného programu, to je elektropermanených magnetov na manipuláciu, upínacích magnetov na frézovacie centra, karuselové sústruhy, brúsky a magnetických upínacích dosiek pre vstrekovacie a lisovacie stroje. Všetky tieto produkty sú firmou MAG Centrum SK, s.r.o. prezentováné na veľtrhoch, seminároch a zákaznických dňoch partnerských firiem. Táto spolupráca nám umožňuje prezentovať naše produkty v prevádzkach, preškoliť obsluhy strojov a upozorniť tak na všetky naše výhody patentovaných systémov.

Firma MAG Centrum SK, s.r.o. ďalej poskytuje technologické poradenstvo pre využitie magnetov v modernej priemyslovej výrobe, návrhy inštalácií magnetov na stroje, montáže elektropermenentných systémov, a zároveň i záručné a pozáručné servisné služby. Vďaka pružnej výrobe sme schopný zaistiť rychlé dodávky magnetov, ich inštaláciu, spustenie a pravidelné prehliadky v prevádzke výrobných firiem.

Tým našich vyškolených pracovníkov je pripravený Vám kedykoľvek pomôcť z efektivniť Vašu výrobu a skladové hospodárstvo.