Kontaktné informácie

MAG Centrum SK, s.r.o.
Robotnická, 01 701 Považská Bystrica,
Slovenská Republika

Tel. / Fax: +421 42 4320 002
Mobil: +421 910 585 999
E-mail: magcentrum@magcentrum.sk

Naše produkty

Manipulačné magnety

Magnetické zdvíhacie zariadenia predstavujú veľký pokrok v oblasti manipulácie s kovovými bremenami. Nízké prevádzkové náklady zaisťujú veľmi rychlé zúročenie pôvodnej investice. Riešenie od pákou ovládané permanentné bremenové magnety až po veľké manipulačné systémy.

Magnetické upínacie systémy

Revolučné magnetické upínanie obrobkov pri frézovaní, brúsení, zvarovaní, sústružení atd….Oproti běžnému mechanickému upnutiu ponúka magnetická doska absolútnu prístupnosť k obrobku z 5-ti strán bez obmedzenia, celoplošné upnutie s potlačením vibrácii atd.

Magnetické upínanie pri lisovaní a tvárnení

Magnetické dosky pre upínanie foriem na vstrekovacích lisoch a upínanie nástrojov na tvárňacích lisoch. Zaručujú rýchlu a jednoduchú výmenu, upnutia v celej ploche a absolútnu bezpečnosť...

Separácia kovov a odmagnetovanie

Separácia kovov – magnetický systém pre oddelenie železných a kovových materiálov od inertných. Odmagnetovacie – zariadenie k odstráneniu nežiadúceho zbytkového magnetizmu zo sučiastok, ktoré boli ovplivnené magnetickým polom.

Pantografické závitorezy, vrtacie a skrutkovacie stroje

Dômyselné inovativne stroje firmy VOLUMEC zvyšujúce efektivitu práce a zjednodušujúce operácie strojnej tvorby závitov, vŕtania a skrutkovania. Všetky stroje sú navrhnuté s ohľadom na jednoduché používanie a maximálnu spoľahlivosť.

Ostatné pomocné magnety

Čistiace magnety, čeriče plechov, magnetické metly, stojany a prizmatické bloky, permanentné neodymové magnety a dalšie produkty uľahčujúce každodennú prácu.