Závitovacie, vrtacie a skrutkovacie stroje

Elektrické závitorezy - JOYTAP

Elektrické závitorezy série JOYTAP ponúkajú vďaka svojej konštrukcii a flexibilnému kĺbovému ramenu úplnú voľnosť pri práci, jednoduché a presné polohovanie na obrábaných dielcoch, vysokú efektivitu a ergonómiu práce.

Elektrické závitorezy - SNIPER

Malý elektrický závitořez SNIPER od firmy VOLUMEC je vhodný pro efektivní výrobu závitů až do velikostti M16. Jedná se o absolutní novinku vyvinutou s cílem nabídnout zákazníkům malý kompaktní závitořez vysoké kvality.

Pneumatické závitorezy

Pneumatické závitorezy série VT, VTS a ET ponúkajú vďaka svojej konštrukcii a flexibilnému kĺbovému ramenu úplnú voľnosť pri práci, jednoduché a presné polohovanie na obrábaných dielcoch, vysokú efektivitu a ergonómiu práce.

Vyvážená ramena EASY ARM

Flexibilní kloubové rameno pro vyvažování a oporu při práci s ručním nářadím (brusky, utahováky, frézky ... apod.) zajistí úplnou volnost při práci. Jednoduché a přesné polohování při zachování maximální ergonomie práce. Možnost použití s různými typy nářadí jako jsou brusky, frézky, utahováky ...apod. 

Rameno umožňuje balancování nářadí různých hmotností, tak aby byla práce vždy maximálně pohodlná pro obsluhu. 

Vrtací a závitovací stroj - DRILLTRONIC

Integrovaná vrtacia a závitorezná jednotka vyvinutá spoločne s kĺbovým ramenom, pre dosiahnutie maximálnej pracovnej flexibility. Stroj je navrhnutý tak, aby zaistil rýchlé a presné polohovanie a zachovanie vysokej tuhosti pri obrábacích operáciach.

Šrobovacie stroje a systémy

Šrobováky sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zaistili najvyšší výkon, pokiaľ ide o presnosť, ergonómiu, hluk, spoľahlivosť a bezpečnosť. Šrobovací systém AUTOVIT umožňuje ľahké a plynulé zásobovanie šróbamy, zašrobovanie a utiahnutie.