Magnetické upínacie systémy

Magnety pre frézovanie

V našej ponuke nájdete ako klasické pákou ovládanej magnety tak moderné elektropermanetné magnety, kde je ektrický prívod potrebný iba pre magnetizáciu a demagnetizáciu obrobku na magnet, ponúkame aj revolučné obojstranné magnety s kruhovými pólmi. Vďaka magnetickému upnutiu k stolu stroja je dosiahnutá absolútne tuhá zostava bez vibrácií.

Magnety pre brúsenie

V našej ponuke nájdete klasické pákou ovládanej magnety, elektromagnety a predovšetkým moderné elektropermanentné magnety, kde je elektrický prívod potrebný iba pre magnetizáciu a demagnetizáciu obrobku na magnet.

Magnety pre zváranie

Elektropermanentný modulárny systém využívajúci osvedčenú magnetickú technológiu, vhodný predovšetkým pre ustavovanie dielcov pri zváraní. Svoje uplatnenie však nájde aj v iných aplikáciách.

Magnetické palety pre automatizované prevádzky

Elektropermanentný paletový systém využíva osvedčenú magnetickú technológiu. Magnety majú dostatok priestoru pre zhotovenie otvorov určených na montáž referenčných prvkov.

Magnety pre sústruženie

V našej ponuke nájdete ako štandardné permanentné pákou ovládanej magnety, tak aj elektropermanentné upínacie systémy s centrovaním pre obrábanie na karuselových sústruhoch.

Magnety pre elektroerozívne obrábanie

Magnety navrhnuté pre upínanie pri elektroerozivnom obrábaní. Dokonalé utesnenie magnetu umožňuje jeho plné ponorenie.